Tetris Blitz 2.0.0.0 (winphone)

Tetris Blitz

Tetris Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tetris Blitz ile bir zamanların popüler bulmaca oyunu tetris mobil platforma taşınıyor.

Tetris Blitz, birçoğumuzun gameboyu ile rekor kırmak adına uzun süreler geçirdiği bulmaca oyunu tetrisi mobil cihazlarımıza taşıyor. Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz yeni nesil tetris oyununda oyuna arkadaşlarınıza da dahil edebiliyor ve harika ödüllerin sahibi olmak için onlarla kıyasıya mücadele içerisine girebiliyorsunuz.

Bir zamanların en popüler bulmaca oyunlarından tetrisi mobil cihazlara uyarlayan Electronic Arts, Tetris Blitz adıyla yayınladığı oyununu kısmen ücretsiz olarak sunuyor. Fiyatı 0.99 dolardan 99.99 dolara kadar çıkan oyun içi satın alımlara (Turnuvalara katılmak veya oyunda sıkıştığınız noktalarda kullanabileceğiniz güçlendiriciler için) başvurmak zorunda değilsiniz. Hiçbir ücret ödemeden de keyifli bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Tetris Blitz, klasik tetris oyununu farklı bir boyuta taşıyor. Klasik olarak tek başınıza oynamak yerine diğer oyuncularla birlikte kapışabiliyorsunuz. Bunun için sınırlı süreli turnuvaları takip etmeniz gerekiyor. Xbox Live hesabınızla giriş yapmanız durumunda haftanın en iyilerini görebiliyorsunuz. Öte yandan blokları dizmede zorlandığınız durumlarda kullanabileceğiniz çok sayıda güçlendirici (bomba, mıknatıs, lazer, deprem gibi) bulunuyor.

YORUMLAR