TheFork 1.6.1.0 (winphone)

TheFork

TheFork
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TheFork, Windows Phone cihazınızdan restoran rezervasyonu yapabileceğiniz uygulamalardan biri.

TheFork (Diğer adıyla LaFourchette), Türkiye dahil 9 ülkenin en iyi restoranlarında Windows Phone cihazınız üzerinden arama yapmadan rezervasyon gerçekleştirme kolaylığı sunan bir uygulama. Dışarıda sevdiklerinizle yemek yemekten keyif alıyorsanız bulunduğunuz yere en yakın restoranları kolaylıkla görebileceğiniz ve menülerini fiyatlarıyla birlikte öğrenebileceğiniz bu uygulama vazgeçilmezleriniz arasında yer alacaktır.

Diğer restoran rezervasyon uygulamaları Zomato ve Papyon’dan sonra karşımıza çıkan TheFork, dünya genelinde 19000’in üzerinde restoran arasından seçim yapmanıza izin veriyor. Restoranlarını arayabileceğiniz ülkeler arasında Türkiye (Büyük şehirler dahil 6 şehir yer alıyor.), Fransa, İspanya, Hollanda, Danimarka, İtalya, Belçika, İsveç ve İsviçre’de hizmet veren restoranlar bulunuyor.

Son derece basit tasarlanmış ve oldukça modern kullanıcı arayüzü ile gelen TheFork, seçtiğiniz restoran hakkında detaylı bilgi sunuyor. Başlangıç, ana yemeklere, tatlılara ve içeceklere fiyatları ile birlikte ulaşabiliyorsunuz. Restoran hakkında kısa bir bilgi alabiliyor, fotoğraflarına göz atabiliyor, yol tarifi alabiliyorsunuz. Burada eksik olan tek nokta restoran hakkında yorumların gösterilmemesi olmuş. Daha önce seçtiğimiz restorana giden müşterilerin yorumlarını da görebilseydik çok daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.

Bulunduğunuz konumu otomatik olarak algılayarak civardaki en iyi restoranları listeleyebilen TheFork ile rezervasyon yaptırmak son derece basit. Ücretsiz üyeliğinizle giriş yaptıktan sonra restoran sayfasında en alttaki “masa rezerve et” butonuna dokunuyor ve ardından tarih, kişi seçiminizi yapıyorsunuz. Dilerseniz özel bir isteğiniz varsa rezervasyon yaptırdığınız esnada belirtebiliyorsunuz.

YORUMLAR