Timberman 1.0.0.0 (winphone)
Timberman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    61

  • ÜRETİCİ

    Digital Melody

Timberman, oynaması kolay, ustalaşması zaman alan bir refleks geliştirme oyunudur.

Timberman, olağanüstü grafiklerle süslenmiş, etkileyici ses efektleriyle sizi sizden alacak bir mobil oyun değil ancak farklı oynanışı ile sizi kısa zamanda içerisine çekecek, oynamak istedikçe oynayacak, daha yüksek puan elde etmek için akıllı telefonunuzu elinizden düşüremeyeceksiniz.

Timberman, grafikleri hiçbir şeye benzemediğinden eski model akıllı telefonunuzda bile rahatlıkla oynayabileceğiniz, oynadıkça zevk alacağınız bir mobil oyun. Reflekslerini geliştirmek isteyen kullanıcılara yönelik hazırlanmış bu oyunda gece - gündüz, sıcak - soğuk demeden uzun mu uzun bir ağacı kısaltmaya çalışan bir oduncuyu kontrol ediyoruz. Baltamızı kullanarak sağlı sollu darbelerle ağacı kısaltmaya çalışıyoruz. Dalların kafamıza düşmemesi ve seviye atlayabilmemiz için olabildiğince hızlı davranmamız gerekiyor.

4 farklı ortamda geçen oyunda toplam 20 karakter bulunuyor. Oyunun ana karakteri Timberman’den sıkılırsanız farklı tiplere bürünmüş bu karakterlerle oynayabilirsiniz. Aralarında FlappyBird oyunundan tanıdığımız pikselleri sayılan kuş ta yer alıyor. Karakterlerin bazıları belirli bir puana eriştiğinizde, bazıları oyunu açma sayınıza göre açılıyor.

Oynaması kolay ancak ustalaşması zor olan bu refleks geliştirme oyununu kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR