Timelapse Studio 2015.422.448.407 (winphone)

Timelapse Studio

Timelapse Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone için Timelapse özelliğini tam olarak getiremese de bize ufak fikirler sunan ücretsiz bir uygulama.

Timelapse özelliği iPhone ve iPad cihazlarında büyük bir popülerlik kazanırken Windows Phone cihazları için çıkan üçüncü parti uygulamalar da aynı fenomeni zorlayacak işler çıkartmaya çalışıyor. Timelapse Studio bunu bir nebze olsun deneyen ama vaadedilen performansın altında kaldığı için hayal kırıklığı yaratabilecek bir uygulama. Nitekim, cihazınız için sunulan seçeneklerin sınırlı olduğunu varsayacak olursak durumu nispeten bu uygulama ile kurtarabilirsiniz.

Microsoft'un bir Timelapse projesi üzerinde çalıştığı artık bir sır değil ama şimdilik meydanın üçüncü parti uygulamalara kaldığı düşünülecek olursa Timelapse özelliğini anlatalım. Uzun video çekimlerinde, özellikle hareket ederken yaptığınız çekimleri hızlı oynatma modunda ekran titremelerini görüntü sabitleme algoritmaları olarak da anılan bu teknoloji sayesinde zamanı geniş bir kavrama dönüştürebilirsiniz.

Bu uygulama tüm bu özellikleri adapte etmeye çalışsa da beklenen sonuçları vermiyor. Ama ücretsiz olduğu için ne kadar başarılı olduğunu ve ne derecede işinize yarayabileceğiniz denemek sizin takdirinize kalıyor. Bu nedenle henüz telefona gelmemiş olan bir özelliği denemenizi öneririm.

YORUMLAR