Toca Kitchen 2 2015.325.721.2404 (winphone)
Toca Kitchen 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,150

  • Üretici

    Toca Boca

Toca Kitchen 2, çocuğunuz veyahut küçük kardeşiniz için indirip yükleyebileceğiniz eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Toca Kitchen 2, küçük yaştaki çocuklar özel olarak hazırlanmış bir beceri oyunu ve Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak indirilebiliyor. Mobil cihazları kurcalamaya meraklı bir çocuğunuz veya küçük kardeşiniz varsa onun için hem zamanını eğlenceli bir şekilde geçirebileceği hem de bu süre zarfında yeni bir şeyler öğrenebileceği bir oyun arıyorsanız Toca Boca imzasını taşıyan bu oyunu önerebilirim.

Ödül almış oyun stüdyosu Toca Boca tarafından hazırlanan oyunun hem arayüzü hem de oyun ekranı oldukça renkli hazırlanmış ve de çocukların oynayacağı düşünüldüğünden oynanış son derece basit ve göz yormuyor. Seri haline gelmiş bu oyunun oynanışından kısaca bahsetmem gerekirse oyunda üç farklı karakter bulunuyor ve bu karakterlerin karınlarını doyurmaya çalışıyoruz. Bir mutfakta bulunması gereken tüm malzemeler ve onları dilediğimiz türde pişirebileceğimiz her araç elimizin altında. Üç sevimli karakterimizi karnını doyurmak için mutfaktaki istediğimiz yiyecekleri kullanabiliyoruz. Yani yaratıcılığımızı ön plana çıkarmamız gereken bir oyun.

Mutfağa girip istediğimiz şekilde harakter edebildiğimiz oyunda karakterler sunduğumuz yemeklere tepki verebiliyorlar. Örneğin; çok pişmiş sıcacık bir yemeği üflemeden yemiyorlar veya yemek bittikten sonra geğirme sesi duyabiliyoruz. Bunların yanında menüyü hazırlama aşamasında da koyduğumuz malzemeye yüz ekşitme gibi tepkiler alabiliyoruz.

TAvuk, balık, meyve, makarna, pirinç, soğan, ketçap, soya sosu ve daha onlarca malzeme (Malzeme listesi güncellemelerle artırılıyor.) ile sevimli karakterlere mutfağı birbirine katarak dilediğimiz menüyü hazırladığımız oyunda puan sistemi bulunmuyor. Yani tamamen eğlence amaçlı hazırlanmış bir oyun.

YORUMLAR