Traffic Driving 1.0.0.0 (winphone)

Traffic Driving

Traffic Driving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Driving, trafiğin aktığı tek ve çift yönlü yollarda akıp gidebileceğiniz bir araba yarışı oyunu ve sadece Windows Phone'da var.

Traffic Driving, arcade türünde yani hızlı ilerleyen ve kuralların yumuşatıldığı araba yarışı oyunlarını oynamak keyif veriyorsa deneyebileceğiniz yapımlar arasında. Sadece Windows Phone platformunda indirilebilir olan sonsuz araba yarışı oyununda bazen tek yönlü yolda araçlara silme geçmenin bazen de çift yönlü yola girerek araçlarla burun buruna gelmenin heyecanını yaşıyoruz.

Windows Phone cihazımıza ücretsiz indirebildiğimiz ve fazla yer kaplamayan araba yarışı oyunu oynanış olarak Traffic Racer'a oldukça benziyor. Yine tek yönlü ve çift yönlü trafiğin aktığı yollarda adrenalin patlaması yaşıyoruz ve spor araba, kamyonlarla trafikteki kişilere zor anlar yaşatıyoruz. Farklı olarak aracımızı hızlanma, fren ve manevra gibi detaylarla daha kullanılabilir hale getirebiliyoruz. Tabii ki boyama ve lastiklerimizi değiştirme şansına da sahibiz.

Vasatın biraz üzerinde görseller sunan sonsuz yapıda tasarlanmış araba yarışı oyununda dört oyun moduna yer verilmiş. Tek yönlü ve çift yönlü yolda kaza yapmadan gidebildiğimiz kadar gitmenin haricinde zamana karşı yarışabiliyor ve serbest sürüşün keyfini sürebiliyoruz. Yarışlar şehrin göbeğinde geçtiği gibi çölün ortasında ve sahilde de geçebiliyor.

Oyunun kontrol mekanizması da orijinal oyunla aynı. Hızlanmak ve yavaşlamak için ekranın iki noktasına dokunuyor, şerit değiştirmek için cihazımızı eğiyoruz. Bunun dışında yani alternatif kontrol seçeneğimiz yok.