Troll Height 1.0.0.0 (winphone)

Troll Height

Troll Height
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone için bacak uzunluğu değiştiren ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Troll Heights ile çok eğleneceksiniz.

Fotoğraflarınızda ufak değişiklikler yaratıp daha güzel görünmek istiyorsanız veya insanları eğlence amaçlı kandırmak hoşunuza gidiyorsa Troll Height isimli fotoğraf düzenleme uygulaması hoşunuza gidecektir. Özellikle bacak uzunluğunu değiştirmek isteyenlerin işine yarayacak olan bu uygulama ile dilerseniz mükemmel bacaklar da yarayabiliyorsunuz ama cüce gibi görünmek isteyecek olanlara da eğlencel bir malzeme çıkıyor.

Estetik ameliyatlarına son verecek bir fotoğraf çalışması sloganıyla ortaya atılan bu uygulama ile mankenlerin kıskanacağı uzun bacaklar yaratmanız mümkün. Boydan çekilmiş olan bir fotoğrafınızı uygulama üzerinden ileyebiliyorusunuz. Bunun için fotoğraf galerinizden uygun olan fotoğrafı uygulamaya aktarın ve ayaktan bele uzanan kısımları uygulamanın sunmuş olduğu makasın içine alın. Bu noktadan sonra sağ tarafta belirecek olan bir çubuk alanın içerisinden fotoğrafınıza perspektif katarak göz yanılsaması yaratacak bir fotoğraf çıkaracaktır.

Kendi tecrübemden yola çıkarak belirteyim, uzun boylu bir insan olarak kendimi ortalamanın altında bir boyda göstermekten oldukça keyif aldım. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu fotoğraf düzenleme uygulaması Windows Phone cihazınıza eğlence katacaktır.