Video Editor 8.1 (winphone)

Video Editor 8.1

Video Editor 8.1
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Editor 8.1, videolarınızı hızlı bir şekilde düzenleyebileceğiniz, çeşitli efektler verebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Video Editor 8.1, videolarınızı hareket halindeyken düzenleme kolaylığı sunan bir mobil uygulamadır. Kesme, kırpma, birleştirme, taşıma gibi temel düzenleme işlemlerinin yanı sıra hazır efektler ile videolarınıza saniyeler içerisinde bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Lumia akıllı telefonunuzla çektiğiniz en güzel anları mükemmleştirmenize yardımcı olan Video Editor 8.1, hem videolarınızı hem de fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz, olabildiğince basit tasarlanmış arayüze sahip bir uygulama. Daha önce çektiğiniz bir video veya fotoğrafı içe aktararak veya uygulamanın kamerasını kullanarak yeni çektiğiniz bir video / fotoğraf üzerinde düzenleme yapabiliyorsunuz. Video kliplerinizin dilediğinizin bölümünü çıkartabiliyor, sesini ayarlayabiliyor, videolarınıza dilediğiniz bir müziği ekleyebiliyorsunuz. Bunlarında dışında Nokia filtre efektleri ve ağır çekim efekti ile videolarınızı canlılık katmanız mümkün.

Video ve fotoğraflarınız için kolay kullanımlı bir düzenleme uygulaması olan Video Editor 8.1, çalışmanızı kaydetme imkanı da sunuyor. Bu seçenek sayesinde düzenlerken yarım bıraktığınız proje dosyasını dilediğiniz bir zaman açıp düzenlemeye kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Gerçek zamanlı ön izleme seçeneği ise projenizi kaydetmeden önce son halini görme izni veriyor. Bu da birçok mobil video düzenleme uygulamasında olmayan bir özellik.

Video Editor 8.1, içerdiği araçlar ile tam özellikli (eksiksiz) bir video ve fotoğraf düzenleme uygulaması.

YORUMLAR