Vocal Camera 1.6.5.0 (winphone)

Vocal Camera

Vocal Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihazınızdan sesli komut eşliğinde fotoğraf çekmek istiyorsanız Vocal Camera başarılı bir uygulama.

Windows Phone cihazınızdaki kameranızızı ses ile yönetmenizi sağlayan Vocal Camera özellikle elleri meşgul olan fotoğraf meraklılarının işine yarayacaktır. Artık dilediğiniz ayarlara ulaşmak için menüde vakit kaybetmenize gerek kalmayacak. Bu uygulama ile söyleyeceğiniz sözler sizin için tüm işlemleri tamamlayacak.

Kamera uygulamaları arasında geçiş de yapmanızı sağlayan Vocal Camera ile sesli çekim özelliği iyi bir randıman ile kullanılabiliyor. Flaş açıp kapama, sahne ve filtre seçenekleri ayarlama gibi komplike ayarları bile sesle girmenizi sağlayan uygulamanın tek dezavantajlı yönü İngilizce olarak gelmesi ve Türkçe dil desteğinin olmaması. Ne var ki verilecek sesli komutları kişiselleştirebildiğiniz için durumu lehinize çevirebiliyorsunuz.

Ücretsiz olan bu uygulama ile bir daha asla bir selfie stick ihtiyacınız olmayacak. Telefonunuzu dilediğiniz mesafeye yerleştirin ve çekim için gerekli olan ses komutunu verin. Ellerinizin dolu olduğu durumlarda bile bu fonskiyon ölümsüz kareleri yakalamak için yardımcınız olabilir.

YORUMLAR