Wake Woody Infinity 1.2.0.0 (winphone)

Wake Woody Infinity

Wake Woody Infinity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wake Woody Infinity, su kayağı ile birbirinden tehlikeli hareketler yapabileceğiniz eşsiz bir mobil oyundur.

Wake Woody Infinity, hızlı düşün – hızlı hareket et oynanış tarzına sahip bir su kayağı oyunudur. Her seviye cihazda rahatlıkla oynanabilen oyunda Woody adında çılgın bir su kayakçısı ile heyecanlı bir yolculuğa çıkıyoruz.

Son sürat giden su kayağı üzerinde akrobatik hareketler yapabilen, yeri geldiğinde suya dalabilen sevimli karakterimiz Woody ile birbirinden zorlu yarışlara katılıyoruz. Amacımız oyunu en yüksek skorla tamamlayarak, dünyanın en iyi su kayakçısı olduğumuzu göstermek.

2 boyutlu grafiklere sahip oyunda fazla kontrol seçeneği bulunmuyor ve kolaylıkla alışabiliyoruz. Oyunu eğlenceli kılan ise su kayağı ile yaptığımız hareketler (Çemberden geçme, suya dalma vs.) ve engeller. Başlangıçta az sayıda olan engeller bitiş çizgisine ulaştıkça çoğalıyor ve varış çizgisine gelmek için tüm hünerlerinizi sergilemeniz gerekiyor. Tabii ki zaman dondurma, mıknatısi hızlanma gibi güçlendiriciler kullanımınıza sunuluyor. Yükseltilebilir güçlendiricileri kullanmak içinse acele etmemeniz gerekiyor.

Kimi zaman çok yükseklere uçacağınız, kimi zaman spin atacağınız, kimi zaman da suyun dibini gördüğümüz oyunda zaman olduğu kadar puan da önemli. Facebook hesabımızı bağladığımızda puanlarımızı arkadaşlarımızla karşılaştırabiliyor, onlara meydan okuyabiliyoruz.

Düzenli olarak güncellenen oyunlar arasında yer alan Wake Woody Infinity, Windows Phone telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden keyif alarak oynayabileceğiniz bir oyun. Ücretsiz olması da bonusu.