Zig Zag Boom 1.0.0.6 (winphone)

Zig Zag Boom

Zig Zag Boom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zig Zag Boom oyununda alevli topu zigzag şeklindeki platformda olabildiğince yukarı taşımanız gerekiyor.

Zig Zag Boom, parmaklarımızın ne kadar hızlı olduğunu, sinirlerimizin de ne kadar sağlam olduğunu ölçen zor düzeyde bir beceri oyunu. Windows Phone platformunda da ücretsiz karşımıza çıkan popüler oyunda zigzag çizerek ilerlemesi gereken bir alev topunu kontrolümüz altında tutmaya çalışıyoruz.

Windows Phone cihazınızda daha önce Zigzag oyununu keyifle oynadıysanız bu oyuna bayılacağınızın garantisini verebilirim. Kontrol sistemi ve oynanış biraz farklılaştırılmış. Gözü daha fazla alan canlı görsellerin yanında aksiyon dozunun artırılmasıyla çok daha hareketli bir oyun haline gelmiş. Bu haliyle orjinal oyunu aratmıyor diyebilirim.

Göze son derece çekici gelen neon görsellerle bizleri karşılayan Zig Zah Boom oyununda amacımız yine topu zigzag şekli verilmiş platformda olabildiğince yukarılara taşımak. Alev topumuz sürekli ilerlemekte olduğundan bize sadece gerekli noktalara dokunmak kalıyor. Bu noktada oyunun çok basit ve zevksiz olduğunu düşünebilirsiniz ve de bu düşüncenizde oyunun başı için haklısınız. Oyunda ilerledikçe alev topunu ilerletmek zorlaşıyor. Daha sık zigzag çizmeniz başka bir deyişle parmağınızı çok daha seri kullanmanız gerekiyor.

Oyunun oynanışı orjinal oyundan tamamen farklı. Zigzag oyununda topu ilerletmek için cihazımızı belli bir açıda eğmemiz gerekiyordu. Bunda ise sadece dokunma hareketi uyguluyoruz. Zorluk düzeyinin ayarlanabilir olmaması ise oyunun negatif yanlarından biri.

YORUMLAR