Zombie Tsunami 1.0.0.8 (winphone)
Zombie Tsunami
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • TOPLAM İNDİRME

    220

  • Üretici

    Mobigame S.A.R.L.

Zombie Tsunami, kendi zombi ordunuzu kurmaya çalıştığınız hareketli bir Windows Phone oyunu.

Zombie Tsunami, yürüyen ölüler ya da çoğumuzun zombi dediği kana susamış varlıkların yerini geçtiğimiz sıradışı bir Windows Phone oyunu. Zombilerin kafalarını parçalamaya dayanan bilindik zombi oyunlarından sıkıldıysanız çarkı tam tersine çeviren aksiyon yüklü bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

Virüs sayesinde sayıları hızlıca arttığından insanoğlunun en zor başa çıktığı varlıklardan olan zombilerin karşısında değil yerinde olmamıza izin veren tek oyun sanırım Zombie Tsunami. Genellikle zombilerin kafalarını vücutlarından ayırmaya çalışırdık ancak bu oyunda tam tersi oluyor; zombilerin yerine geçiyoruz. Şehirle yetinmeyip dünyanın dört tarafına yayılarak yürüyen ölülerden oluşan ordumuzu kurmaya çalıştığımız oyunda amacımıza ulaşmak için her yolu deniyoruz. Hatta araçların arkasına saklanmış insanlara dahi ulaşabiliyor, yemeye çalışıyoruz.

Zombileri öldürmekten büyük keyif alan insanoğluna karşı savaş açtığımız oyunda 300’den fazla görev veriliyor. Oldukça zorlu geçen her görev sonrası ordumuz biraz daha güçleniyor. Zombi olarak tamamen dünyayı ele geçirdiğimizde ise oyun sonlanıyor. Bu şekilde tek başımıza oynayabildiğimiz gibi arkadaşlarımızı da davet edebiliyoruz. En güzeli de arkadaşlarımız sadece zombi değil insanoğlu olarak ta görevlerde karşımıza çıkıyor. Kısacası çoklu oyuncu desteği de mevcut diyebilirim.

Dünya genelinde 9 ülkeyi dolaşarak her gördüğümüz insanı ısırmak suretiyle zombiye dönüştürmek için uğraş verdiğimiz oyunda amacımıza ulaşmamızı engelleyecek çok sayıda öğe de mevcut. Tanklarla dolu sokaklar, güçlü bombalar, çukurlar hayatımızı sonlandıran engellerden bazıları.

Windows Phone’da da yüksek kalitede görseller sunan zombi oyunları mevcut ancak böylesine hareketli ve farklı deneyim sunanı yok. Zombie Tsunami oyununu kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR