WinToFlash

WinToFlash

1.9.0001
Editör Puanı: 5/5
5

14 Kullanıcı: 4.7/5

4.7
WinToFlash
WinToFlash
WinToFlash
WinToFlash
WinToFlash

Önyüklenebilir USB Bellek Oluşturma Programı

Can Çevrim Son güncelleme 2 ay önce

WinToFlash, Windows kurulum dosyalarını USB bellekler üzerine aktarabileceğiniz ve önyüklenebilir Windows kurulum bellekleri hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir yazılım çözümüdür. Özellikle Windows kurulum CD/DVD'lerinin belli bir zaman sonunda hasar görebileceğini veya sorun çıkartabileceğini düşündüğümüz zaman, böyle bir yöntemi tercih etmek oldukça mantıklı olacaktır. Sonuç olarak kurulum CD/DVD'leri üzerinden bir talihsizlik sonucu ortaya çıkabilecek küçücük bir çizik bile diski kullanılmaz hale getirebilir.

Hal böyle olunca Windows kurulum diskini bir USB bellek üzerine yedeklemek ve bu şekilde saklamak çok daha mantıklı olacaktır. Ayrıca CD/DVD sürücüler yardımıyla Windows kurulumu gerçekleştirmek yerine doğrudan USB bellek üzerinden yapacağınız Windows kurulumları çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşecektir.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman WinToFlash, Windows kurulum CD/DVD'lerini önyüklenebilir USB bellekler üzerine yedekleyebileceğiniz, piyasada yer alan en kullanışlı yazılımlardan bir tanesidir. Windows XP/2003/Vista/2008/7/8/8.1/10'un tüm sürümleri için destek sunan programın kullanımı da oldukça kolay ve basittir.

Sade, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programı, içerisinde yer alan kurulum sihirbazı sayesinde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca programı sahip olduğu çoklu dil desteği sayesinde tamamen Türkçe olarak kullanma şansına da sahipsiniz. Kurulum sihirbazı üzerinde yer alan basit adımları takip ederek kendi önyüklenebilir Windows kurulum USB'nizi oluşturabileceğiniz WinToFlash ile Windows kurulum dosyalarının yer aldığı klasörü, imaj dosyasını, CD/DVD sürücüyü seçmeniz ve ardından dosyaların kopyalanacağı USB belleği belirtmeniz yeterlidir.

Program içerisinde yer alan diğer araçlar yardımıyla; diskler üzerinde yer alan verileri silebilir, önyüklenebilir MS-DOS açılış diskleri oluşturabilir, önyüklenebilir kurtarma bellekleri hazırlayabilir ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

Bir ömür boyu sorunsuzca kullanabileceğiniz önyüklenebilir Windows kurulum USB bellekleri için ücretsiz bir program olan WinToFlash'ı mutlaka denemenizi öneririm.

 • Enes
  WinToFlash 1.9.0001 için Enes dedi ki;

  Bu program format atmanı sağlamaz eğer windows xp,7,8 veya 10 un ''iso'' dosyalarını flash diskinizin içine atmanızı sağlar.

 • Ahmet Isık
  5
  - WinToFlash 1.1.0000 için Ahmet Isık dedi ki;

  Bilgisayar kullanımı ile ilgili tam bir bilgiye sahip değil iseniz. Bilgisayar kurulumu(format atmak yada windows yüklemek) yapmak kolay olmayacaktır. İlk önce kullandığınız programın ne işe yaradığını bilmelisiniz. Eğer bilmiyorsanız bu tür işleri profesyonellere (ustasına) bırakın. Zaman ve para kaybına uğramayın. Eğer vaktiniz çok, ben deneme yanılma yöntemiyle öğrenirim derseniz. Bu program flash bellekten bilgisayarınıza işletim sistemi kurmanızda yardımcı olacaktır.

 • Ziyaretçi
  WinToFlash 1.1.0000 için Ziyaretçi dedi ki;

  1 de fazla işletim sistemide atabiliyormuyuz usb içinde vista xp win 7 8,,ve 10 atabiliyormuyuz ?? herhangibirini istediğimiz zamn acmak istyoruz oluyormu ?

  Artı Yönleri: rfg Eksi Yönleri: rf
 • çetin şahin
  WinToFlash 0.8.0009 için çetin şahin dedi ki;

  ben proğramı yükledim fakat kaynak dosya yolu diyor, hangi dosya nerde ki nasıl yapıcaz anlatabilecek var mı arkadaşlar...

 • bilal gürbüzAd Soyad
  WinToFlash 0.8.0009 için bilal gürbüzAd Soyad dedi ki;

  arkadaşlar bbbu ne işe yarıyor tam anlamadım format atabiiyozmu bunla

WinToFlash için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe Almanca Fransızca ispanyolca italyanca Rusça
Geçen Hafta / Toplam:
391 / 371,653
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Novicorp

Sistem Araçları Popülerleri

 1. Game Booster
  Game BoosterOyun Hızlandırma Programı
 2. Advanced SystemCare
  Advanced SystemCareSistem Temizleyici ve Hızlandırıcı
 3. CCleaner
  CCleanerSistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
 4. Clean Master
  Clean MasterBilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı
 5. SlimDrivers
  SlimDriversSürücü (Driver) Güncelleme Programı