Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

9.0 CS2 (Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

83 Kullanıcı: 3.9/5

3.9
Program Arayüzü
Adobe Photoshop

Grafik / Resim Yazılımı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 7 yıl önce

Adobe Photoshop programı çıktığı günlerden beri profesyonel olarak fotoğraflar, resimlerle çalışanların ve mesleki olarak grafik düzenleme işleri ile uğraşanların vazgeçemediği ancak oldukça masraflı ve pahalı olan programlardan birisi. 

Adobe Photoshop CS2'nin içerisinde yer alan fotoğraf filtreleme özellikleri, kesme, kopyalama, yapıştırma özellikleri, dilediğiniz gibi resimleriniz üzerinde değişiklikler yapabilme yeteneği gibi pek çok nitelik sayesinde fotoğraf ve resim düzenleme programları hiç bu kadar etkili olmamıştı.

AdobePhotoshop® CS2 ile görüntü düzenleme

Devrim Yaratan Vanishing Point

Çevresel görüntünün perspektifine uygun olarak öğeleri klonlamanıza, boyamanıza ve yapıştırmanıza olanak veren Vanishing Point ile inanılmaz sonuçlara çok daha çabuk ulaşın.

Çoklu katman kontrolü

Doğrudan kanvas üzerinde tıklayıp sürükleyerek nesneleri taşıyın, gruplayın, dönüştürün ve sarın. Smart Guide`larla nesneleri kolayca hizalayın.
Akıllı Nesneler
Akıllı Nesneler ile raster ve vektör grafiklerde orijinale zarar vermeyen ölçekleme, döndürme, ve sarma yapın. Hatta Adobe Illustrator® yazılımdan alınmış yüksek çözünürlüklü vektör verilerin düzenlenebilirliğini koruyun.

Çoklu görüntü dijital camera raw dosya işleme
Çalışmaya devam ederken çoklu resimlerin aynı anda işlenmesinden faydalanarak raw dosya iş akışınızı hızlandırın. Görünleri Digital Negative (DNG) de dahil olmak üzere istediğiniz formatta içe aktarın; pozlama, gölge, parlaklık ve kontrasta otomatik ayarlardan faydalanın ve çok daha fazlasını yapın.

Görüntü Sarma

Görüntü Sarma ile bir görüntüyü herhangi bir şeklin etrafına sararak kolayca paket modelleri ya da diğer boyutsal efektler yaratın.

Adobe Photoshop için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
84 / 1,099,861
İşletim Sistemi:
WinXP/Win2000

Resim Editörleri Popülerleri

 1. Adobe Photoshop
  Adobe PhotoshopProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 2. PhotoScape
  PhotoScapeÜcretsiz Resim Editörü
 3. Picasa
  PicasaÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 4. Epic Pen
  Epic PenÇizim ve Boyama Programı
 5. ProShow Producer
  ProShow ProducerSlayt Şovu Hazırlama Programı