Chain Demon 1.2 (Android)

Chain Demon

1.2
Chain Demon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arcade salonlarında rastlanacak türden bir eğlenceyi mobil cihazınızda ücretsiz olarak yaşamak istiyorsanız Chain Demon hoşunuza gidecektir.

Bağımsız beceri oyunlarına karşı bir ilginiz varsa Pixcomp tarafından hazırlanan Chain Demon isimli bu çalışmaya göz atmanıza değecektir. Kelimenin tam anlamıyla arcade tarzı bir oyun olan Chain Demon, zamanında Atari salonlarında çıkmamış olması nedeniyle hayıflayabileceğiniz kadar eğlenceli ve hüner isteyen bir oynanışa sahip.

Oyunda serbest olarak hareket eden karikatüristik bir zebaniyi canlandırıyorsunuz ve etrafınızda sallamış olduğunuz gürz ile haritayı dolduran düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Piksel grafikler ve japon çizgi film animasyonlarını andıran oyun görselliği son dereceli eğlenceli bir ambiyans yaratıyor. Oyunun oynanışı da bir o kadar akıcı. Bölüm içerisinde ufak canavarları katlettikten sonra bölüm sonu canavarlarına karşı da mücadele ediyorsunuz.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir oyun olan Chain Demon tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama içi satın alma seçenekleri de içermeyen oyun karşınıza reklam görüntüleri çıkartacaktır, ancak bunların çok sık geldiğini düşünüyorsanız internet bağlantınızı kapatabilirsiniz.

YORUMLAR