Strung Along 1.0.6 (Android)

Strung Along

Strung Along
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strung Along bugüne kadar oynadığımız oyunlar arasında rahatlıkla en iyiler arasında yer alabilecek kadar iyi bir beceri oyunu.

Orijinal bir beceri oyunu arayışındaysanız Strung Along’u mutlaka denemelisiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuz olarak oynayabilirsiniz. Çok sayıda zorlu bölüme sahip olan oyunda benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Açıkçası bu tarz bir oyuna uzun zamandır denk gelmemiştik.

Oyundaki temel görevimiz karakterimizi dengeli bir şekilde kontrol ederek bölümleri tamamlamak. İplerle bağlı kuklayı kontrol etmek için ekranda yer alan butonları kullanabiliyoruz. Mavi ve kırmızı butonlar farklı bacakları hareket ettiriyor.

Hangi rengin hangi bacağı kontrol ettiğini eklemler üzerindeki renkli bantlardan anlayabilirsiniz. Her butona bastığımızda karakterin o bacağı adım atıyor. Bu noktada çok iyi bir denge oturtmamız gerekiyor.

Genel olarak son derece başarılı bir çizgide ilerleyen Strung Along, benzersiz bir oyun deneyimi arayan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR