100 Pushups

100 Pushups
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

100 Pushups uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kendi şınav programınızı oluşturabiliyorsunuz.

100 Pushups uygulaması, evde kendi başına egzersiz yapamayanlar veya ne yapacağını bilmeyenler için hazırlanmış ve Android akıllı cihaz sahiplerine hitap eden bir spor uygulaması. Uygulamanın adından da anlayabileceğiniz gibi temel olarak şınav çekme üzerine planlanmış olan yapısı sayesinde şınav başta olmak üzere temel egzersizlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan ve anlaşılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, böylelikle kullanırken acemi bile olsanız sorun yaşamadan devam etmenizi sağlıyor. Herkesin kendi yapısına göre bir çalışma planı sunan uygulama, böylece bir anda kendinize yüklenerek sorunlar yaşamanızın da önüne geçiyor. Ayrıca deneyimli olanların kendi yüksek seviyelerine uygun çalışma programları çıkarmalarına da imkan veriyor.

Egzersizleriniz arasında dinlenme vakitleri de veren uygulama, böylece arka arkaya çok sayıda şınav çekerek kendinizi zorlamanıza da engel oluyor. Dilerseniz dinlenme süresini yeterli bulmadığınızda üstüne 30 saniye daha ekleyerek biraz daha enerjinizi toplama imkanınız da mevcut.

Herhangi bir gün egzersizinizi yapmayı unutursanız 100 Pushups'ın sunduğu bildirim ve hatırlatma imkanları da işinize yarayacaktır. Tabii ki isterseniz bu alarmları kapatarak sadece dilediğiniz zamanlar şınav çekme opsiyonuna da sahipsiniz.

Eğer yeni bir egzersiz uygulaması arıyor, özellikle şınavlar üzerine özelleşmek istiyorsanız kesinlikle sahip olmanız gereken uygulamalar arasında.

YORUMLAR