Agent Molly 1.0.2 (Android)

Agent Molly

Agent Molly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Agent Molly'de sevimli hayvanlarla ilgileniyor ve bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz.

Agent Molly, Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir dedektiflik oyunu. Sır perdelerini çözmeye çalıştığımız bu oyun, ana hedef kitlesi olarak çocukları seçmiş. Dolayısıyla oyundaki grafikler ve hikaye akışı da bu detaya göre şekilleniyor.

Çocukların hoşuna gidecek türden bir atmosfere sahip olan oyunda birbirinden sevimli hayvanlarla etkileşime giriyoruz ve görevleri başarıyla bitirmeye çalışıyoruz. Oyunda verilen görevler arasında kaybolan minik köpeği bulma, kuşları güvenli bir şekilde kafeslerine koyma, bulmacaları çözme ve kötü amaçlı robotun hayvanlara zarar vermesini engelleme gibi kolay görünen fakat zorlu bir takım süreçlerden geçeen görevler mevcut.

Görevlerimiz esnasında yardımımıza dokunabilecek birçok eşyaya sahibiz. Dedektiflik alanında uzmanlaşmış bir kişi olarak bu araç ve gereçleri uygun bir şekilde kullanarak karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Örneğin saklı bir objeyi bulmaya çalışıyorsak özel gözlüklerden faydalanmamız gerekiyor.

Hem zihin çalıştıran hem de hayvan sevgisi aşılayan bu oyun, çocukların uzun vakitler boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir yapım.

YORUMLAR