Air Soccer Fever

Air Soccer Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Soccer Fever, kuş bakışı oynanan, çevrimiçi maç yapma imkanı da tanıyan ücretsiz bir futbol oyunu.

Air Soccer Fever, Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirip ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz süper eğlenceli bir futbol oyunu.

Tek başınıza, aynı cihaz üzerinde arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz veya dünya genelinde turnuvalara katılabileceğiniz futbol oyunu, görsel anlamda bir FIFA kadar gelişmiş grafiklere ve oynanışa sahip değil ancak eğlence dozu çok daha yüksek. Öyle ki bu futbol oyununda sahaya gerçek oyuncular veya çöpten adamlar inmiyor; bunun yerine sadece takımların formasını görüyor ve kuş bakışı kamera açısı ile oynuyorsunuz. Saha gerçek bir sahaya oranla çok daha küçük olduğundan oyun çok hızlı ilerliyor; dolayısıyla çok daha zevkli mücadeleler ortaya çıkıyor.

Türkiye dahil tüm milli takımlarla oynama şansı bulacağınız Air Soccer Fever’da saha ve topu değiştirebiliyorsunuz. Seçebileceğiniz saha sayısı 12, futbol topu sayısı ise 8. Bunun yanında yapay zekaya karşı oynamayı seçerseniz 4 zorluk seviyesi bulunuyor.

Air Soccer Fever, gerçek futbolcuların bulunmadığı ancak görselleriyle etkileyen futbol oyunlarından çok daha eğlenceli bir oynanış sunuyor.

YORUMLAR