Angeldust 2.6 (Android)

Angeldust

2.6
Angeldust
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angeldust mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Angeldust oyunculara hem Minecraft oyununa benzer oyun dinamikleri sunan, hem de benzersiz maceralar yaşama imkanı veren bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Angeldust hem bir MMORPG oyunu gibi diğer oyuncularla ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz, hem de tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun. Angeldust, Minecraft'ın aksine oyunculara tek bir kahramanın yerine geçmek yerine 4 kahramandan birini seçme imkanı veriyor. Bu kahramanlar farklı yeteneklere sahip oldukları için bize farklı oyun tecrübeleri yaşatmaktalar.

Angeldust'taki Builder sınıfı birşeyler inşa etme yeteneği ile dikkat çekiyor. Fighter ise kılıç ve diğer silahlardaki ustalığıyla öne çıkıyor. Scout sınıfı eğer birşeyleri keşfetmeyi seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir sınıf. Sorceress ise büyü gücüyle savaş alanına hakim olabilmekte.

Fantastik bir dünyaya konuk olduğumuz Angeldust'ta 250 civarında yaratıkla karşılaşabiliyor, 200 farklı materyali kullanarak bir şeyler inşa edebiliyoruz. Ayrıca 25 farklı bölgeyi keşfedebilmemiz de mümkün. Oyunun en güzel yönlerinden bir tanesi de çizimlerle üc boyutlu görüntüleri birleştiren grafikleri.

YORUMLAR