Apk Extractor (Android)

Apk Extractor

Apk Extractor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apk Extractor uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki uygulamaların APK dosyalarını elde edebiliyorsunuz.

Apk Extractor uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde bulunan uygulamaların APK yani kurulum dosyalarını elde etmek ve kaydetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Zira zaman içerisinde pek çok uygulama Google Play'den kaldırılıyor ve daha sonra onlara ulaşmak mümkün olmuyor. APK dosyasını kenarda tutarak dilediğiniz an bu uygulamaları yeniden kurabiliyor ve kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Uygulamanın oldukça kolay ve sade bir arayüzü var. Dolayısıyla daha önce bu tür işlemler yapmamış olan kullanıcıların bile sorun yaşamadan APK'ları elde etmesi mümkün. Root yetkisi istememesi sayesinde kullanım için cihazın garantisini bozmaya da gerek kalmıyor.

Apk Extractor Android cihazınızda bulunan sistem uygulamaları da dahil olmak üzere tüm uygulamaların APK'larını elde edebiliyor. Bu APK'lar ilk olarak cihazınızın depolama alanına kaydediliyor ancak isterseniz oradan alarak bilgisayarınıza kopyalamak ve yedeklemek de mümkün.

Tüm Android sürümleri ve uygulamalar ile uyumlu olan Apk Extractor, böylelikle farklı sürümlere sahip tüm cihazlarınızda kullanılabiliyor. İsterseniz tek tek isterseniz de toplu olarak APK'ları elde etmenize izin veren uygulama, bu işlem esnasında çok fazla şarj da tüketmiyor. Ancak çok fazla uygulamanın APK'sını almak istediğinizde bir süre beklemeniz gerekeceğini de unutmayın.

Eğer Android mobil cihazınızdaki uygulamaların arşivini saklamak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.