Asgari Geçim İndirim Hesaplama

Asgari Geçim İndirim Hesaplama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Asgari Geçim İndirim Hesaplama uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan almanız gereken parayı hemen hesaplayabilirsiniz.

Asgari Geçim İndirimi, çalışanların maaşlarının üzerine eklenecek olan ve devlet tarafından sunulan bir olanak fakat pek çok kişi ne kadar asgari geçim indirimi aldığını bilmediği için zaman zaman şirketlerin bu parayı ödememesi ya da eksik ödemesi gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Dolayısıyla Android kullanıcılarının bu durumdan haberdar olabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalardan bir tanesi Asgari Geçim İndirim Hesaplama olarak yayınlanmış ve almanız gereken geçim indirimine dair tüm bilgileri uygulama içerisinden görebiliyorsunuz.

Ücretsiz olan ve aynı zamanda çok kolay kullanılır, hızlı bir arayüze sahip olan uygulama, sizden istediği bilgileri girdiğiniz taktirde hemen ne kadar indirim almanız gerektiğini gösterebiliyor. Uygulamanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için girmeniz gereken bilgiler şu şekilde düzenlenmiş:

  • Medeni durumunuz
  • Eşinizin çalışma durumu
  • Çocuk sayısı

Asgari geçim indirimi bu değerler üzerinden hesaplandığı için doğru bir şekilde giriş yapmanız doğru sonuçları almanızı sağlayacaktır. Veriler girildiği zaman "hesapla" butonuna basmanız gerekiyor ve böylece istediğiniz sonuçlar karşınıza çıkıyor.

Buradan elde ettiğiniz para miktarını maaşınızdan düştüğünüzde temel maaşınızdan daha azı karşınıza çıkıyorsa asgari geçim indirimi konusunda bir sorununuz olduğu kesin demektir. Bu konuda işvereninizle görüşerek detaylı bilgileri almanız sorununuzun çözülmesine yardımcı olacaktır.

YORUMLAR