Asphalt 7: Heat

Asphalt 7: Heat
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Asphalt 7: Heat, dünyanın en popüler ve en sevilen araba yarışı oyunlarından biri olan Asphalt serisinin 7. versiyonunun Android uygulamasıdır.

Asphalt 7: Heat, dünyanın en iyi oyun yapımcısı şirketlerinden biri olan Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt araba yarışı oyunları serisinin 7. versiyonu olarak karşımıza çıkan ve son derece heyecanlı oynanışa sahip eğlenceli bir oyundur. En popüler araba yarışı oyunlarından biri olan Asphalt serisinin 7. versiyonunda farklı araba modelleri bulunuyor.

Ferrari ve Lamborghini gibi en iyi araba modellerinden birini seçerek yarışlara katılacağınız oyunda farklı şehirlerde rakiplerinizle karşılaşacaksınız. Bu şehirler arasında Hawaii, Paris, London, Miami ve daha bir çok şehir bulunuyor.

Farklı şehirlerde yarışırken o şehirlere özel ve simgeleşmiş binaları da görebilirsiniz. Oldukça gerçekçi bir oyun yapısına sahip olan Asphalt 7: Heat içerisinde bir çok özel etkinlik bulunmaktadır. Arkadaşlarınız ile yarışarak kimin daha hızlı bir şöför olduğunu gösterebileceğiniz oyunda oldukça keyifli ve heyecanlı vakit geçirebilirsiniz.

Ücretli olmasına rağmen ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alacağını oyunlardan bir tanesidir. Özellikle araba yarışı oyunlarını seviyorsanız, bu oyunlar arasında en çok indirilen oyunlardan biri olmayı başaran Asphalt 7: Heat'i mutlaka denemelisiniz.

Özellikler:

  • Ferrari, Lamborghini, Aston Martin ve daha bir çok lüks 60 farklı araba modeli
  • Hawaii, Paris, Londra, Miami ve diğer ülkelerin en güzel 15 şehrinde yarış heyecanı
  • Çoklu oyuncu desteği (5 oyuncu)
  • Online olarak rakip bularak yarışma
  • Oyuncuların istatistiklerini görüntüleme
  • Özel etkinlikler
  • 6 farklı yarış modu
  • 15 lig ve 150 farklı yarış

Android cihazınız üzerinde oynayabilmek için yeni bir araba yarışı oyunu arıyorsanız, Asphalt 7: Heat'i mutlaka satın alarak oynamanızı öneriyorum

Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyerek oyun içi görüntülere ve oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.