Assoluto Drift Racing 15.0 (Android)

Assoluto Drift Racing

Assoluto Drift Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Assoluto Drift Racing, yüksek hızlara ulaşan arabalar ile birlikte aksiyon dolu yarışlar yapmanızı amaçlayan mobil bir oyundur.

Kemerlerinizi bağlayın. Aksiyon dolu bir yarışa başlıyorsunuz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Assoluto Drift Racing oyunu ile birlikte yüksek hızlarda araba yarışları yapacaksınız.

Assoluto Drift Racing, birbirinden hızlı arabalara sahip olan ve aksiyon dolu yarışlar yapmanıza imkan sağlayan bir oyundur.  Assoluto Drift Racing oyunuyla birlikte nefesinizi kesecek yarışlar yapacaksınız. Profesyonel olarak tasarlanmış grafikleri ile birlikte Assoluto Drift Racing oyununu oynarken kendiniz kaptıracaksınız. Geliştiriciler tarafından gerçekçi bir şekilde hazırlanmış ses efektleri ise sizi gerçekten de araba içerisinde hissettirecek.

Assoluto Drift Racing oyununda arkadaşlarınızla birlikte yarışlar düzenleyebilirsiniz. Farklı yarış pistlerini seçerek düzenleyeceğiniz bu yarışı daha ilginç bir hale getirebilirsiniz. Assoluto Drift Racing oyununda yarışlarda en hızlı arabayı kullanan değil en iyi oynayan kazanıyor. Bu yüzden virajlardan dönerken ve çeşitli engellerden geçerken dikkatli olmaya özen gösterin. En ufak bir yavaşlamada rakiplerinizin gerisinde kalacağınızı unutmayın. Yarışın sonuncusu olmak istemezsiniz elbette!

Muhteşem araba modellerine sahip olan Assoluto Drift Racing oyununu hemen şimdi indirin ve aksiyon dolu yarışlara başlayın!

YORUMLAR