Basketball Time 2.0.1 (Android)

Basketball Time

Basketball Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball Time tek parmakla oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

Basketball Time eğer vakit öldürmek amacıyla rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bir basketbol oyunu arıyorsanız beklentilerinizi karşılayabilecek bir mobil oyun olarak tanımlanabilir. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Basketball Time'da şut atma yeteneklerimizi konuşturuyoruz. Oyunda dünya çapındaki bir 3 sayı yarışmasına katılarak en yüksek puanı yakalamaya ve liderlik panosuna adımızı yazdırmaya çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için bize verilen kısıtlı süre içerisinde 3 sayı çizgisinin ardından en çok sayıyı yapmamız ve topları arka arkaya filelerden geçirmemiz gerekiyor.

Basketball Time'ın en dikkat çeken özelliği tek parmakla oynayabileceğiniz bir oyun olması. Bu da onu otobüs yolculukları gibi ölü zamanları değerlendirmek için ideal bir seçenek yapıyor. Oyunda şut atabilmek için ilk önce ekrana dokunarak topu elimize alıyoruz. Ekrana dokunduktan sonra şut çekmek için ise parmağımızı ekranda aşağıya ve potadan uzağa doğru hafifçe kaydırıyoruz. Basketçimiz zıpladığında ve en yüksek noktaya eriştiğinde parmağımızı bırakarak şut atıp sayı yapabiliyoruz.

Basketball Time'da oyuncular yarışmaları kazandıkça farklı basketçilerin ve basket sahalarının kilidini açabilmekteler. Oyunda 2 farklı oyun modu yer alıyor.