Basketbol 2014

Basketbol 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketbol 2014, 3 boyutlu tasarlanan oynaması oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir Android basketbol oyunu.

Basketbol 2014, adından da anlayacağınız üzere basketbol severler için geliştirilen bir mobil basetbol oyunu. Bu kategoride yer alan iyi oyunlar ile kıyaslanamayacak olan oyunun kalitesi düşük olmasına rağmen boş vakit geçirmek için iyi diyebilirim.

Özellikle yüksek grafik kalitesi bekleyen kullanıcıların oyunu beğenmeme ihtimali yüksek. Fakat zaman geçirmek için bir oyun arıyorsanız ve basketbola ilginiz varsa Basketbol 2014'ü size önerebilirim. Oyunun grafikleri üst düzey olmamasına rağmen sesler oldukça gerçekçi.

Oyunda kendi takımınızı seçerek turnuvaya katılıyorsunuz ve daha sonra karşılaştığınız rakipleri yenerek turnuvayı kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyunun kontrolleri ekranın sağ ve sol altlarında bulunan tuşlar ile sağlanıyor. Sol alttaki yön tuşları ile oyuncularınızı hareket ettiriyor ve sağ alttaki tuşlar ile pas veya atış atabiliyorsunuz.

Türkiye'de dahil bir çok milli takımı seçebileceğiniz eğlenceli bir basketbol oyunu olan Basketbol 2014'ü Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.