Bayram Metre

Bayram Metre
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bayram Metre, çocuklar için geliştirilen ve topladıkları şeker ve para ile birlikte yaşlarını hesaplamalarını sağlayan eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Bayram Metre, bayramlarda şeker ve harçlık toplayan çocuklarımızın topladıklarına göre yaşlarını hesaplayabilen bir Android oyunudur. Kurban Bayramı'nın yaklaştığını düşünürsek bu uygulama onlar için eğlenceli olabilir. Eğer çocuğunuzun akıllı telefon yada tableti yoksa, yakını olarak uygulamayı siz indirerek onların yaşını hesaplayabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Bu nedenle kullanırken herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Yaş hesaplaması yapmak için girmeniz gereken 2 değer var. Bunlar toplanan şeker ve para miktarı. Örneğin 10 şeker ve 70 TL olarak uygulamaya girerseniz olmanız gereken yaşı size söyleyecektir.

Bu oyun tamamen eğlence amaçlı yapılmıştır. Bu nedenle yaşınızı doğru tahmin etmeyebilir. Fakat verilen değerler ölçüsünde çocukların yaklaşık yaşlarını söyleyecektir. Çocuklarınızı bayramda eğlendirebileceğiniz güzel bir uygulama olan Bayram Metre'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR