Bimeks

Bimeks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bimeks Android uygulaması ile tüm teknoloji alışverişlerinizi mobil cihazlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Bimeks teknoloji mağazacılığı konusunda uzun süredir varlığını sürdürüyor ve kullanıcıların en son teknoloji ürünlerine uygun fiyatlarla erişebilmelerini sağlıyor. Şirketin hazırladığı Bimeks Android uygulaması ise mağazalara gitmeden çok kolay bir şekilde tüm alışverişlerinizi mobil cihazlarınızdan gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve fena olmayan bir tasarıma sahip olan uygulama, içerisindeki onlarca kategori içerisinde bulunan binlerce ürünü kolayca incelemenize ve ürünlere dair kullanıcı yorumlarını okumanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda ürünleri kendi sepetinize de eklemek ve satın almak mümkün. Satın alınan ürünler için kendi kullanıcı yorumunuzu yapabilir, böylece diğer kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.

Uygulama vasıtasıyla alışveriş gerçekleştirdikçe puanlar da kazanabiliyor ve daha sonra bu puanları sonraki alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Mağazalarda da kullanabileceğiniz uygulama, barkod okutma özelliği sayesinde mağazada gördüğünüz ürüne dair fiyat karşılaştırmalarının yapılmasına olanak tanıyor.

Herhangi bir sıkıntısı olmayan uygulama tüm Android cihazlarda sorunsuzca çalışacaktır. Aynı zamanda verdiğiniz siparişlerin ne durumda olduğunu da görebildiğiniz için ürününüzün yolda olup olmadığını hemen tespit edebilirsiniz. Teknoloji ürünleri almayı sevenlerin kesinlikle cihazlarında bulundurmaları gereken ürünlerden birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR