Booty Quest

Booty Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Booty Quest, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir mücevher eşleştirme oyunudur.

Booty Quest, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir üçlü eşleştirme oyunudur. Son zamanlarda oldukça popüler olan üçlü eşleştirme oyunlarını seviyorsanız, alternatif olarak Booty Quest'i de denemenizi öneririm.

Her üçlü eşleştirme oyununda olduğu gibi Booty Quest'de yapmanız gereken şeyde oldukça basittir. Zaman dolmadan olabildiğince aynı renkte üç veya daha fazla mücevheri eşleştirerek puan kazanmaya çalışacağınız oyunda dikkat ve hız çok önemli.

Size verilen 60 saniyelik süre içerisinde olabildiğince çok eşleştirme yaparak puan toplamaya çalışacağınız oyun içerisinde yer alan Facebook entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Her hafta yenilenen puan tablosu sayesinde o hafta arkadaşlarınız arasında kimin en çok puan aldığını ve sizin kaçıncı sırada olduğunu görme şansını da sizlere sunan Booty Quest, sizleri amansız bir yarışın içerisine sokacak.

Bir yandan kendinizi denerken bir yandan da arkadaşlarınıza karşı yarışacağınız bu soluksuz eğlencede sizler de yerinizi almaya ne dersiniz?