Bounden 1.2 (Android)

Bounden

1.2
Bounden
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bounden hiçbir dans bilgisine sahip olmasanız bile oynayabileceğiniz keyifli bir dans oyunudur.

Bounden en basit tanımıyla mobil dans etme oyunu olarak tanımlanabilir. Özellikle sevgilisi veya partneriyle farklı ve eğlenceli bir deneyim yaşamak isteyenleri hedef alan bu oyunu akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Oyunda tam tamına 6 farklı dans tipi bulunuyor. Bu dans tiplerine ek olarak bir de özel bir dans tipi daha var. Bunlardan dilediğinizi seçip dans etmeye başlayabilirsiniz. Dans esnasında ekranda şekiller beliriyor. Bu şekillere göre partnerinizle uyum içerisinde figürler sergilemeli ve ritme uygun dans etmelisiniz.

Oyunun en iyi ve en dikkat çekici noktası ise hiçbir dans bilgisine sahip olmadan da kullanılabiliyor olması. Profesyonellik bir kenara sırf eğlenmek için bile bu oyunu deneyebilirsiniz. Oyunda bir de yeni başlayanlar için temel bilgilerin verildiği bir eğitim videosu var. Videoyu izleyerek oyunun özünü kavrayabilirsiniz.

Genel olarak Bounden bugüne kadar oynadığınız ve bundan sonra oynayacağınız oyunlar arasında en interaktifi ve en orijinali olmaya aday.

YORUMLAR