BraveSummoner

BraveSummoner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Canavar ekibi toplayıp elementler arasında geçen bir savaşı yönettiğiniz BraveSummoner Android cihazınız için ücretsiz bir oyun.

Sıradışı bir rol yapma oyunu olan BraveSummoner, alışılagelmiş oyun dinamiklerinden çıkıyor ve mobil oyunlardan alışık olduğunuz eşya istifleme mantığına benzer bir sistem kurmuş. Tek fark bu istiflediğiniz şeylerin eşya yerine canavar olması ve tanrılar arasında geçen savaşta bu topladığınız yaratıkların gücünün çok büyük önem taşıması. Kulağa itici gelen yanları olabilir, ama BraveSummoner kendi tarzına bir eğlenceyi aktarmayı başarıyor.

200'den fazla farklı canavar çeşidinin bulunduğu bu oyunda 4 farklı elementten oluşan bir sistem de var. Bu elementler sırasıyla toprak, ateş, su ve rüzgar. Bu elementlerin her biri bir diğerine karşı bir üstünlük kurabiliyor ve bu nedenle savaşta seçeceğiniz takımın kompozisyonu çok önemli. Aksi takdirde karşıt elementlerin gazabına uğrarsınız. Bunu önlemek için bir diğer elemente sahip olup hamle yapmanız daha akılcıl bir hareket olacaktır.

Başka oyunculara da yapabileceğiniz saldırılarla kıymetli ganimetler ele geçirebiliyorsunuz. Bunlar oyun içersinde kullanıp gücünüze güç katabiliyorsunuz. Tek başına senaryo görevini tamamlasanız bile çevrimiçi oyun modu sayesinde gerçek oyunculara kafa tutup savaşmanız mümkün. Özellikle kısa soluklu bir eğlence arayıp tadında bir oyun keyfi arayanlar için bu mod oldukça keyif veriyor. BraveSummoner Android için ücretsiz bir oyun.

YORUMLAR