Breakneck 1.3.4 (Android)

Breakneck

Breakneck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Breakneck güzel grafiklere sahip bir mobil yarış oyunudur

Breakneck güzel grafikleri heyecanlı bir oynanışla birleştiren bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Breakneck'de uzak bir geleceğe yolculuk ediyoruz ve bilim kurgu temalı bir hikayeye tanık oluyoruz. Oyunumuzun geçtiği çağda dünya uzaylılar tarafından saldırıya uğruyor ve büyük şehirler birer birer düşerek istilacı uzaylılara teslim oluyor. Biz de bu kaos içerisinde uzaylılardan kaçıp kurtulmaya çalışan bir oyun kahramanının yerine geçiyoruz. Bu iş için özel aracımıza atlıyoruz ve adrenalin dolu bir maceraya başlıyoruz. Oyun boyunca çeşitli bölgeleri geçmemiz ve uzaylıların izimizi sürmelerini engellememiz gerekiyor.

Breakneck'da yarışlar bölgeler halinde gerçekleşmekte. Bölümleri tamamlayabilmek için belli bir yol almanız ve bölgeyi baştan uca geçmeniz gerekiyor. Fakat bu iş çok da kolay değil; çünkü karşımıza dev konteynırlar, duvarlar ve tepeler çıkıyor. Bu engellere çarptığımızda yarış sonlanmakta. Bu nedenle reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız ve bu engellerden kaçmamız gerekiyor.

Breakneck'in grafikleri oldukça başarılı. Oyunun güzel görünümü uçuk rampa atlayışları gibi öğelerle birleşince ortaya güzel bir sonuç çıkmakta.

YORUMLAR