buddhify 1.0.8 (Android)

buddhify

buddhify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

buddhify stresli yaşamın zorluklarını yenmemizi kolaylaştıran bir meditasyon uygulaması.

buddhify, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir zihinsel sağlık ve meditasyon uygulaması olarak tanımlanabilir. Modern yaşamın getirileri insan psikolojisini zaman zaman negatif yönde etkiliyor ve duygularımız üzerine çok fazla yük bindiriyor. Hal böyle olunca zihinsel sağlığımız istediğimiz seyrinde ilerlemiyor. Neyse ki üreticiler buddhify ismindeki bu uygulamayı sunarak kullanıcıların huzura kavuşmasını kolaylaştırıyorlar.

Uygulamaya girdiğimiz zaman karşımıza son derece şık ve minimal bir arayüz çıkıyor. Sunulan tüm fonksiyonlar ekranın ortasına konumlandırılmış, yelpaze görünümlü bir listede yer alıyor. Bu listede farklı aktiviteler ve anlar bulunuyor.

Uyku, çalışma, yemek yeme, dinlenme, seyahat ve meditasyon gibi seçenekler arasında bize en uygun olanını seçip müzikleri çalmaya başlayabiliyoruz. Uygulamada 80'den fazla parça bulunuyor. Bu parçaların her biri ilgili kategori altında toplanıyor. Bu sayede hangisini seçmemiz gerektiği konusunda sıkıntı yaşamıyoruz.

Rahatlatıcı meditatif müzikler içeren buddhify'da kullanıcıların işini epey kolaylaştıran bir zamanlayıcıya da yer verilmiş. Bu zamanlayıcı sayesinde uygulamanın kapanmasını istediğimiz zamanı seçebiliyoruz. Özellikle uyku esnasında epey işe yarıyor.

Eğer siz de stresli bir yaşama sahipseniz ve zihinsel huzura kavuşmanızı kolaylaştıracak bir uygulama arıyorsanız buddhify beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR