Büis 0.3 (Android)

Büis

0.3
Büis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alkol ve tütün ürünlerini satın almadan güvenliliğini etiketleri tarayarak anlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Alkol ve türün ürünlerinde karşınıza çıkan yeni etiketler mutlaka dikkatinizi çekmiştir? Peki bu etiketer niçin mi var? Gelir İdaresi Başkanlığı ile Denetim ve Uyum Yönetimi Başkanlığı tarafından hazırlanan bu yeni sistem ile kaçak yollardan üretilip satılan ürünlere karşı tüketicileri koruma altına alıyorlar. Bunu denetlemek için ise Android cihazınıza çıkan Buis isimli bu uygulamadan yararlanabiliyorsunuz.

Etiketin içerisinde yer alan QR kodunu bu uygulamanın kamerası eşliğinde tarattığınızda satın almış olduğunu ürün hakkında daha kapsamlı bilgiler edinebiliyorsunuz. Sahte etiketlere karşı da hassas bir tarama sistemi olan Buis, sonradan yapıştırılmış etiketleri tanımlayabilcek kadar verimli çalışıyor. Böylece sağlığınızı ciddi tehdite sokabilecek kaçak ürünlerden korunmuş oluyorsunuz.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için üretilmiş Buis isimli bu uygulama satın almak istediğiniz alkol veya tütün ürününün üretim tarihinden satış fiyatlarına kadar birçok veriye erişmenizi sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Buis, kişisel verilerinizi de hiçbir şekilde farklı kaynaklara iletmiyor.

YORUMLAR