Cel

Cel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cel mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz agar.io benzeri bir oyundur

Cel kısa bir süre önce ortaya çıkan ve hızlı bir şekilde dikkatleri üzerine çekerek bir salgın gibi yayılan agar.io oyununun mobil cihazlarda oynanabilen versiyonu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Cel'de oyuna kendimizi temsil eden bir organizmaya isim vererek başlıyoruz. Online altyapıya sahip olan Cel'de diğer oyuncularla birlikte oyunu oynamaktayız. Oyundaki temel amacımız etrafımızdaki bizden küçük olan organizmalara yaklaşarak onları yemek. Bu işi gerçekleştirdikçe büyüyoruz ve kendimizden daha küçük olan organizmaların sayısı da artıyor.

Cel basit oynanabilen bir oyun olsa da çoğu zaman taktiksel kararlar almanız gerekiyor. Oyunda organizmamız büyüdükçe hareketimiz yavaşlıyor. Fakat daha hızlı hareket etmek için organizmamızın bölünmesini sağlayabiliyoruz. Biz bölümünce ortaya çıkan parçalar küçük olsa da daha hızlı hareket edebiliyor. Bizden kaçan organizmaları bu yöntemle şaşırtabiliyor ve parçamızı fırlatarak onları yiyebiliyoruz.

Cel eğer agar.io'yu otobüste yolculuk ederken ve bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR