Charm King 2.9.0 (Android)

Charm King

Charm King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Charm King, Android cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir eşleştirme oyunu.

Charm King, eşleştirme ve bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan kitlenin beğenileri gözetilerek geliştirilmiş bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde keyifle oynayabiliriz.

Oyundaki temel amacımız aslında diğer eşleştirme oyunlarında yaptıklarımızdan farklı değil. Her zaman olduğu gibi bu oyunda da aynı renge sahip olan benzer objeleri yan yana getirerek yok etmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için parmağımızı objelerin üstlerinden sürüklememiz yeterli oluyor.

Charm King'in öne çıkan özelliklerinden birisi de oyunculara arkadaşlarıyla birlikte oynayabilme imkanı vermesi. Oyunda kullanılan grafikler ve işitsel öğeler de değinmemiz gerekn hoş özellikler arasında. Taşların hareketleri ve eşleştirmeler sırasında ortaya çıkan görüntüler epey etkileyici bir karaktere sahip. Bölgelerden oluşan hikaye yapısından ötürü diğer bölgeleri açabilmek için açık olan bölümden yüksek skorlar almamız gerekiyor.

Başarılı bir oyun deneyimi yaşatmayı başaran Charm King, eşleştirme oyunlarından keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden birisi ve en önemlisi de ücretsiz.

YORUMLAR