Çifte Dikiş 2

Çifte Dikiş 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çifte Dikiş 2'de ince zeka ürünü soruları yanıtlamaya çabalıyoruz.

Çifte Dikiş 2, yarışma tarzı bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda birbirinden ilginç ve zorlu sorulara yanıt vermeye çalışıyoruz. Bunu başarabilmek için hem mantıklı düşünmemiz hem de sorulardaki boşlukları yakalamamız gerekiyor. Düz mantıkla hiçbir soruyu yanıtlamak mümkün olmuyor. Soruların her biri kendine has bir espri anlayışına sahip.

Çifte Dikiş 2'de tam tamına 120 soru mevcut. Bu soruların her biri 30 bölüme serpiştirilmiş halde sunuluyor. Neyse ki soruların zorluk seviyesi değişken yapıda. Yani karşımıza kolay sorular da çıkıyor zor sorular da. Dolayısıyla oyun hem küçük hem de yetişkinlerin beğenisine hitap edecek bir yapıya sahip.

Oyunun en güzel yanı tamamen Türkçe olması. Bu detay soruları tam anlamıyla anlayabilmemizi sağlıyor ve oyunun hedef kitlesini artırıyor. Soruları anlaması her ne kadar kolay olsa da doğru cevabı bulması bazen epey zaman alıyor. Dikkatinize, zekanıza ve çözüm bulma yeteneklerinize güveniyorsanız Çifte Dikiş 2 saatler boyunca başından ayrılamayacağınız bir oyun olabilir.

YORUMLAR