City Jump 1.2.0 (Android)

City Jump

City Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Engellere takılmadan tırmanmaya çalışacağız.

Gizemli görevleri yerine getirmeye çalışacağımız City Jump adlı mobil oyunda duvarlara tutunarak tırmanmaya çalışacağız. Yukarı doğru tırmanırken oyuncular karşılarına çıkan engelleri de aşmaya çalışacaklar. Farklı temalara sahip olan mobil yapımda oyuncular aksiyondan ziyade eğlence dolu bir ortam ile karşılaşacaklar.

Droidhen Casual tarafından oyunculara sunulan yapım, mobil aksiyon oyunları arasında yer alıyor. Oyuncular karakterleri ile ekrana dokunarak zıplayabilecek ve engelleri aşmaya çalışacaklar. Karşılarına çıkan tehlikeleri etkisiz hale getirerek ilerleyecek olan oyuncular, yüksek puanlar kazanmaya çalışacaklar.

Google Play üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan yapım 5 milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanıyor. Aldığı skor puanları ile alanında orta sıralarda yer alan yapım, 4.3 gibi bir ortalama değere sahip. Ülkemiz oyuncuları tarafından da oynanan aksiyon oyunu son güncellemesini 18 Temmuz 2011’de aldı. Oyun eski olmasına rağmen geniş kitleler tarafından oynanmaya devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR