CLIFFHANGER

CLIFFHANGER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için dizi takip uygulamasıdır.

Eğer siz de aynı anda birden çok diziyi takip etmeye çalışıyor ve bir yerden sonra ipin ucunu kaçırıyorsanız, hangi bölümde kaldığınızı takip edemiyorsanız, bu uygulama tam size göre. SeriesGuide kullandıysanız biraz ona benzeyen bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Kullanıcı dostu dizaynıyla dikkat çeken Cliffhanger, Android marketinde görebileceğiniz en güzel arayüze sahip uygulamalardan bir tanesi. Bildiğiniz TV rehber uygulamalarına benziyor fakat aynı zamanda yayınlanmış dizilerin bölümlerini tek tek görebilmenizi de sağlıyor, böylece kaçırdığınız bölümlerin takibini yapabiliyorsunuz.

Bir diğer hoş özelliği ise oyuncu profillerini direk IMDb'den çekiyor olması. Ayrıca gerçek zamanlı yeni çıkacak bölümlere geri sayım özelliği ve sosyal platformlarda paylaşma özelliği de uygulamayı öne çıkaran özelliklerden.

Kolayca içerik takibi yapabileceğiniz, bölümleri işaretleyebileceğiniz hatta takviminize ekleyebileceğiniz bu uygulama ile yeni diziler keşfetmek de oldukça eğlenceli. Çünkü size, izlediğiniz dizilere göre tavsiyelerde bulunuyor.

Eğer siz de sık dizi izleyenlerdenseniz, ve bu amaçla kullanmak için alternatif bir uygulama arıyorsanız, Cliffhanger'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR