Cocktailer 1.2 (Android)

Cocktailer

1.2
Cocktailer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cocktailer, farklı tat ve lezzetlere sahip olan kokteyllerin tariflerini bularak hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması.

Cocktailer, adından da anlayacağınız üzere bir Android kokteyl uygulaması. En sevdiğiniz ya da merak ettiğiniz kokteyllerin tariflerini bulmanızı sağlayan uygulama, bunun dışında yeni bir çok kokteyl keşfetme olanağı da sunuyor.

Eğer karışım ve kokteyl hazırlama ile ilgileniyorsanız ve yen itatlar denemeyi seviyorsanız bu uygulama tam size göre diyebilirim. İsimlerine göre arayarak istediğiniz kokteylin tarifini bulabileceğiniz uygulama sauyesinde hangi kokteyl nasıl hazırlanır kolayca öğrenebiliyorsunuz. Fakat uygulamanın Türkçe dil desteği olmadığı için kokteyl tarifleri içerisinde yer alan hem yazılar hem de ölçüler yabancı. Fakat karşılıklarını kısa süre içerisinde öğrenerek hangi kokteylin nasıl hazırlandığını anlayabiliyorsunuz. İngilizce biliyorsanız zaten bu konuda sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Bacardi, Black Russian, Negroni ve daha yüzlerce kokteyl tarifini bularak nasıl hazırlandıklarını, hazırlamak için hangi malzemelere ihtiyaç duyduğunuzu size gösteren uygulama, aynı zamanda istediğiniz kokteylleri favorilerinize eklemenize olanak sağlayarak daha sonra erişmek istediğinizde kolayca bulmanızı sağlıyor.

Yeni eklenen kokteyl tariflerini kolayca soldaki menüden takip edebildiğiniz Cocktailer, geçmişte göz gezdirdiğiniz kokteyl tariflerini de sizlere gösteriyor. Ücretsiz versiyonu da gayet yeterli olmasına rağmen, pro versiyona geçiş yaparak uygulama üzerinden çok daha fazla kokteyl tarifine ulaşabiliyorsunuz.

Kokteyl yapmak benim işim diyorsanız bu uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR