Cord

Cord
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    75

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Cord, Android cihazlarınız için oldukça eğlenceli bir sesli mesajlaşma uygulamasıdır.

Günümüzde sosyal ağların sayısının hızla arttığı bilinen bir gerçek. Neredeyse her kategori için ayrı mecralar oluşturuluyor. Dolayısıyla bu alanda popüler ağların dışında birçok alternatifimiz var. Bunlara bir yenisi daha eklendi: Cord

Cord, oldukça eğlenceli bir sesli mesajlaşma uygulaması. Çeşitli uygulamalardan aşina olduğumuz gibi, sosyal paylaşım biçiminde çevremize sesli mesaj göndermemizi sağlıyor. Sadece ses üzerine kurulu olduğundan başka ayrıntılar bulunmuyor. Bu da uygulamayı oldukça verimli hale getiriyor.

Android telefon veya Android tablet cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Cord, ilk bakışta sade ve şık bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Bu açıdan oldukça hoşuma gittiğini belirtmeliyim. Sizi en iyi yansıtan rengi belirleyip, telefon numaranız ya da Facebook hesabınız ile birkaç saniye içinde üye olabiliyorsunuz. Profil fotoğrafı seçimi ve gerekli adres defterinizle senkronize işlemlerini tamamladıktan sonra sosyal ağı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın çalışma prensibi oldukça minimal ve faydalı özelliklere sahip. Hatta bu konuda Twitter ve Vine’a benziyor diyebilirim. Maksimum 12 saniyelik sesli mesajlar gönderebiliyorsunuz. Bu sayede karşı tarafa anlatılmak istenenler uzun telefon görüşmeleri yerine kısa ve öz mesajlar oluyor. Ayrıca sadece tek bir kişiye değil, birden fazla insana da sesli mesaj yollayabilirsiniz. Bu da uygulamayı daha sosyal ve işlevsel hale getirmiş.

Başarılı bir sosyal ağ olma yolunda ilerleyen Cord, kullanım kolaylığı ve basit özellikleriyle benden geçerli not alıyor. Tek eksik yönü mesajların kayıt altına alınamaması olsa da beğendiklerimizi kaydedebilmemiz sayesinde bunu gözardı edebiliriz. Siz de deneyin, pişman olmayacaksınız.

YORUMLAR