CUCUK 1.0.10 (Android)

CUCUK

CUCUK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CUCUK, tanıdıklarınızı Android telefon yardımıyla dürtmenizi yani cucuklamanızı sağlayan eğlenceli ve basit bir Android eğlence uygulaması.

CUCUK, tamamen eğlence amaıyla geliştirilen ve Android mobil cihaz sahiplerine ücretsiz olarak sunulan bir dürtme uygulaması. Genellikle tiki olan arkadaşlarımıza yaptığımız el kol hareketlerinde kullandığımız dürtmeyi mobil cihazlara taşıyan cucuk, istediğiniz herkesi cucuklamanızı sağlıyor.

Arkadaşlarınızı, aile bireylerinizi ve dostlarınızı Android akıllı telefonunuz ile dürtmek yani cucuklamak için tek yapmanız gereken şey ise farklı cucuklama türlerinden bir tanesini seçmek ve sonrasında telefon ile ileriye hamle yaparak cucuklamayı tamamlamak.

Son derece basit bir yapısı olmasına rağmen komik ve eğlenceli olan bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız arasında eğlenebiliyorsunuz. Uygulamanın anasayfası üzerinden sağ ve sola ilerleyerek istediğiniz dürtme efektini seçmeli ve ardından telefonunuzu ileriye sallayarak cucuk yapmalısınız. Dürtme anında oluşan efektleri gerçekçi ve komik bir şekilde yapabilen CUCUK uygulamasını ücretsiz olarak indirerek Android cihazlarınız üzerinde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlarınızı evde, okulda ya da dışarda cucuklama keyfini yaşatan bu uygulama, Türk uygulama geliştiricileri tarafından hazırlanmış olup ücretsiz olarak sunuluyor.