Cyber Dust 2.2.2 (Android)

Cyber Dust

Cyber Dust
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cyber Dust, arkadaşlarınızla ve dünya genelinde ünlü kişilerle güvenli olarak mesajlaşmanıza izin veren Snapchat benzeri bir uygulama.

Cyber Dust, Android cihazınızda arkadaşlarınızla mesajlarınızı başkaları okuyacak duygusuna kapılmadan mesajlaşmanıza izin veren Snapchat benzeri bir iletişim uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamada sadece arkadaşlarınızla değil dünya genelinde ünlü kişilerle, sporcularla ve farklı alanlarda uzman kişilerle de anlık olarak mesajlaşabiliyorsunuz.

Ücretsiz üyeliğinizi oluşturduktan sonra kullanmaya başlayabileceğiniz Cyber Dust uygulamasının en dikkat çeken özelliği yazılan mesajları 30 saniye içerisinde otomatik olarak silmesi. İster arkadaşlarınıza, isterseniz de takip ettiğiniz kişilere yazdığınız her mesaj Snapchat uygulamasındaki gibi bir süre sonra uçup gidiyor. Bu sayede mesajlarınızı sonradan silmek durumunda kalmıyorsunuz. Bu noktada karşı tarafın mesajlarınızı ekran görüntüsü alarak kaydedebileceğini düşünebilirsiniz. Mesajı gönderdiğiniz karşı taraf bir ekran görüntüsü alırsa anında bildirim alıyorsunuz. Ancak bu ekran görüntüsünde mesajı kimin gönderdiği ve aldığı görünmüyor. Yani tüm mesajlaşma güvenli bir şekilde yapılıyor.

Snapchat mantığında çalışan Cyber Dust uygulaması anlık mesajlaşma uygulamalarının sunduğu tüm özellikleri sunuyor. Kuru kuru mesajlaşmanın yanında mesajlarınıza fotoğraf ve videolar ekleyebiliyor, etiket ve emojilerle süsleyebiliyorsunuz.

Sosyal ağ uygulamalarında olduğu gibi takip etme sisteminin yer aldığı uygulamada üç farklı şekilde mesaj göndermeniz mümkün. Birebir mesajlaşabiliyor, 100 kişiye kadar grup halinde mesajlaşabiliyor veyahut mesajlarınızı dilediğiniz kişilerle (toplu mesaj atma gibi) paylaşabiliyorsunuz.

Cyber Dust, daha önce Snapchat uygulamasını kullandıysanız yabancılık çekmeyeceğiniz bir Android uygulaması. Daha önce söylediğim gibi mesajlarınızın başkaları tarafından okunduğunu düşünüyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz.