Daylight Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9

  • Üretici

    Siiven Games

Daylight Ninja, işini gündüz yapan genç bir ninjayı kontrol ettiğiniz eğlenceli Android oyunu.

Daylight Ninja, Android telefon ve tabletimizde sonuna kadar ücretsiz oynayabildiğimiz sinirlerimizi test eden zaman geçirmek için birebir ninja oyunu. Ninja okulundan yeni mezun olmuş genç bir ninjayı kontrol ettiğimiz oyunda öğrendiklerimizi uygulama aşamasına geçiyoruz.

Trafiğin oldukça yoğun bir şehirde yüksek binaların çatı katlarında gezinen genç ninjamız okulda öğrendiklerini uygulamaya karar veriyor ve geceyi beklemeden işe koyuluyor. Yere bakıldığında insanların karınca gibi gözüktükleri binalar arasında kolaylıkla geçiş yapabilen ninjamızın karşısına yeteneklerini sergilemesine imkan tanıyan çeşitli engeller de çıkıyor.

Stratejik noktalara yerleştirilmiş engelleri aşmak için ninjamızın hızlı düşünme ve hareket etme gücünü açığa çıkarıyoruz. Geceleri gezinmekten korkan ninjamızın kontrolünü sağlamak son derece basit gözüküyor. Tek yapmamız gereken parmağımızı aşağıdan yukarı çekerek bırakmak ve sonrasında ekranın sağ ve soluna dokunarak yönünü ayarlamak ancak binalar ve engellerin konumu bu hareketi rahatlıkla yapmamıza engel teşkil ediyor.

YORUMLAR