Devilian

Devilian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Devilian, karanlık güçlerle savaştığınız aksiyon rpg türünde ücretsiz Android oyunu.

Devilian, karanlık tarafta mı yoksa iyilik tarafında mı olduğunuzu bir an düşüneceğiniz sürükleyici bir rol yapma (rpg) oyunu. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan aksiyon rpg türüne giren mobil oyunda yarı şeytan kahramanlarla ölümcül yolculuğa çıkıyoruz.

Fazla detay içerdiğinden büyük ekranlı telefon veya tablette oynanması gerektiğini düşündüğüm fantastik rpg oyununda amacımız öbür dünyadan gelen kahramanlardan oluşan ordumuzla karanlık güçleri cehenneme sürüklemek.

Öbür dünyadan gelen sevimli Elin, savaş büyücüsü Ayla ve intikam ateşiyle yanıp tutuşan şövalye Kylar arasından seçimimizi yapıp savaşa giriyoruz. Saldırı, arena, cehennem kulesi, zindan ve daha nice savaş modunda şeytani birliğe karşı savaşıyoruz. Oyun esnasında karşımıza çıkan şeytan taşları gibi karanlık güçlerimizi açığa çıkartan özel objeleri de toplamamız avantaj sağlıyor. Tabii ki birçok silah da bizleri bekliyor.

İlerledikçe daha da güçlendiğimiz oyunun tek eski yanı Türkçe dil desteği olmaması. Desteklenen diller arasına Türkçe de eklenirse bu türden hoşlanan çoğu oyuncunun favorisi olacaktır.

YORUMLAR