Disa 0.5.3 (Android)

Disa

Disa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Disa, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bütün mesajlaşma platformlarını tek bir noktada toplayarak size hem zaman kazandıracak hem de işinizi kolaylaştıracak bir uygulama diyebilirim.

Disa'nın en önemli özelliği bütün mesajlaşma ve iletişim servislerini tek bir uygulamada toplaması diyebilirim. Temiz arayüzü, modern dizaynı ve sürekli olarak güncellenmesi ile başarılı olacağıa benziyor.

Disa ile öncelikle hem kişilerinizi hem de mesajlarınızı kolayca organize edebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanması da gayet kolay olduğu için bunu yapmak öyle çok fazla vaktinizi de almıyor, bir iki tıkla halledebiliyorsunuz.

Uygulamayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kullanmak istediğiniz servisleri ayarlardan seçmek. Ardından son 10 konuşmanız otomatik olarak yükleniyor fakat öncekiler de kaybolmuyor eğer isterseniz manuel olarak bulabiliyorsunuz.

Uygulamanın kendi pluginleri olduğu gibi isterseniz üçüncü şahıs pluginleri de indirip kullanabiliyorsunuz. Eğer siz de bu tarz bir mesajlaşma uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, bu uygulamayı indirip deneyebilirsiniz.