Doctor Who: The Lonely Assassins (Android)

Doctor Who: The Lonely Assassins

Doctor Who: The Lonely Assassins
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  1

 • Üretici

  Maze Theory

BBC ortak yapımı gerilim macera oyunu Doctor Who: The Lonely Assassins, Android Google Play'de!

Doctor Who: The Lonely Assassins, Maze Theory ve BBC Studios’un birlikte yaptığı macera oyunu. Mobil cihazlarda hikaye anlatımının sınırlarını zorlamasıyla tanınan ödüllü Malezyalı stüdyo Kaigan Games tarafından geliştirilen oyunda efsanevi Doctor Who’nun Blink bölümünde yer alan ikonik ıssız ev Wester Drumlins’te gerçekleşen uğursuz olayları açığa çıkaracak bulunan telefonun gizemini ortaya çıkaracak ve deşifre edeceksiniz. Doctor Who evrenini genişleten yeni oyun Doctor Who: The Lonely Assassins, Google Play’den Android telefonlara indirilebilir!

Doctor Who: The Lonely Assassins Android İndir

Biri kayıp ve tehditkar yeni bir düşman ortaya çıktı. Gerçeğe giderek yaklaştıkça Petronella Osgood ve diğer klasik karakterlerle birlikte olacaksınız. Tek bir kural var; Arkanızı dönmeyin, başka bir yere bakmayın ve gözünüzü kırpmayın!

 • Orijinal Doctor Who Öyküsü: Hafızalara kazınan bölüm Blink’in kaldığı yerden devam eden Weeping Angels geri döndü..
 • Yeni Nemesisi Taşa Döndürün: Daha önce hiç olmadığı gibi kötülükle yüz yüze geleceksiniz. Hiçbir telefon güvenli değildir!
 • Özgün Karakterler: Ingrid Oliver tarafından oynanan Petronella Osgood ile birlikte gizemli olayları araştırın. Finlay Robertson Larry Nightingale olarak bulunuyor ve Doctor’ın sesi Jodie Whittaker özel bir görünüme sahip.
 • Bulunan Telefon Gizemi: Mesajlar, e-postalar, videolar, fotoğraflar… ipuçlarını ortaya çıkarmak, bulmacaları çözmek ve gerçeği ortaya çıkarmak için her şeye bakın.

 

YORUMLAR