DonutCat 1.5 (Android)

DonutCat

1.5
DonutCat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DonutCat ile Android cihazlarınızı kullanarak engelleri aşmanın bir yolunu bulun ve en yüksek skoru elde edin.

DonutCat bir süredir uzak kaldığımız Flappy Bird konseptinde hazırlanmış Android oyunları arasında yer alıyor. Bir nevi ilerlemeli aksiyon oyunu diyebileceğimiz oyun, ücretsiz olarak sunuluyor ve oldukça sade bir yapıya sahip. Ancak sadeliğine rağmen zaman zaman oldukça zorlayıcı olduğunu, bölümlerde ilerledikçe daha da zorlu bir yapıya kavuştuğunu belirtmek lazım.

Oyundaki karakterimiz sevimli olarak nitelendirebileceğimiz ve elinde bir donut bulunduran bir kedi olarak belirlenmiş. Oyuna başladıktan sonra çiçekleri ve altınları önümüzdeki engellerden kaçınarak toplamamız ve bu esnada tüm zorlukları aşmamız gerekiyor. İlk başlarda oldukça kolay bir şekilde engelleri aşmak mümkün olsa da bölümde ilerledikçe karakterimizin hızının artması ve engellerin sıklaşması nedeniyle yeterince zorlanacağınızı söyleyebilirim.

Engellere takılırsanız topladığınız puanlarla devam etme hakkı satın alabiliyorsunuz. Bu yüzden altınları toplamayı boşlamamak gerektiği aşikar. Aldığınız yüksek skorları dilerseniz Facebook ve Twitter üzerinden dostlarınızla paylaşmanız ve onlarla kapışmanız da mümkün.

DonutCat 8 bit grafik konseptine uygun bir şekilde hazırlanmış ve tabii ki oyundaki ses öğeleri de aynı paralelde ilerliyor. Fakat grafiklerin pikselli olmalarına rağmen oyunculara hiç bir rahatsızlık vermemesi en güzel yanları arasında. Çalışması esnasında internet bağlantısına da ihtiyaç duymayan ve akıcı bir şekilde ilerleyen DonutCat, Flappy Bird tarzı oyunları sevenlerin denemeleri gereken seçenekler arasında.