Dot to Dot to Coloring 1.0.3 (Android)

Dot to Dot to Coloring

Dot to Dot to Coloring
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dot to Dot to Coloring uygulamasında verilen noktaları birleştirdikten sonra harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Dot to Dot to Coloring uygulaması, Android cihazlarda hem yetişkinler hem de çocuklar için oldukça eğlenceli bir boyama kitabını sizlere sunuyor.

Sabır isteyen bir boyama kitabı uygulaması olan Dot to Dot to Coloring, görselleri oluşturan noktaları birleştirerek gizemli resimleri ortaya çıkarmanızı sağlıyor. 1 numaralı noktadan başlayarak sırayla noktaları birleştirdiğinizde çalışmanızın taslağını ortaya çıkarabildiğiniz uygulamada, benzersiz 9 boyama aracıyla çalışmanızı renklendirebiliyorsunuz. 100 nokta ile 3000 nokta arasında değişen çalışmalar sunan uygulamada vaktin nasıl geçtiğini anlamadan keyifle boyamalarınızı tamamlayacağınızı düşünüyorum.

Renk paleti aracı da sunan Dot to Dot to Coloring uygulamasında kendi renklerinizi oluşturabiliyor ve çalışmalarınıza anında uygulamaya başlayabiliyorsunuz. Noktalardan oluşan çalışmalar her hafta güncellendiğinden, hiç sıkılmadan sürekli boyama yapabilmeniz mümkün hale geliyor. Çalışmalarınızı sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabileceğiniz Dot to Dot to Coloring uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.