Dr Jump

Dr Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonsuz koşu oyunlarına çizgi film havası katan Dr Jump eğlendirmeyi başarıyor.

Türkiye'de özensiz bir şekilde ismi Türkçeleştirilen Dr Jump, aslında son derece eğlenceli bir oyun. A noktasından B noktasına marifetli bir atlayış yapmanızı isteyen oyun elbette ki az önce bahsettiğim kadar kolay değil. Farklı bölüm tasarımları ve kendine has olan fiziği ile platform oyunu tarzı parkurlar sunan oyunun her yeri tehlikeli tuzaklarla dolu. Sizin de bu bağlamda yapmanız gereken şey sağ salim bir atlayış gerçekleştirmek. Oyun içerisinde edindiğiniz puanlar yolculuk ettiğiniz mesafe ile orantılı.

Ücretsiz bir oyun olan Dr Jump, böümler arasında hak kaybettikten sonra karşınıza reklam ekranları getiriyor. Oyun içerisinde konsantrasyonunuzu engellemediği için bu reklamları affetmek kolay. Ücretsiz bir oyun için bu kadar reklam bana soracak olursanız bir haktır.

Çizgi filmlerden çıkma sevimli bir karakter olan Dr Bruce aracılığıyla gerilim dolu bir beceri oyunu oynamak istiyorsanız Dr Jump sizi yolda bırakmayacaktır. Tek bir tıklama ile zıplayabildiğiniz bu oyunu kontrol edebilmek için ihtiyaç duyduğunuz tek şey de bu. Tabii biraz refleks de hiç fena olmaz.

YORUMLAR